Izabela Antosiewicz

Responsibility | Adaptability | Positivity | Relator | Woo
(Talenty wg Clifton StrengthsFinder)

IzaAntosiewicz_20191125-18

Iza Antosiewicz

Mind Opener/Owner Przytulam.pl

Iza Antosiewicz dla Twojej firmy lub Twojego zespołu

Prowadzi  warsztaty, wykłady, sesje coachingowe i mentoringowe. Inspiruje pojedynczego człowieka i szeroką publiczność do budowania synergii w zespołach. Motywuje i wprowadza język mocnych stron w organizacjach. Skupiona na wewnętrznych zasobach każdego człowieka przeprowadziła kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, edukując na temat wykorzystania mocnych stron w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Zaufała jej m.in. uczelnia ASBIRO, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Collegium Humanum w Warszawie zapraszając do wykładów w ramach kursów podyplomowych. Skupia się̨ na wykorzystywaniu w swojej pracy trenerskiej narzędzi Instytutu Gallupa. Dzięki swoim talentom, narzędziom i doświadczeniu skutecznie przeprowadza klientów przez zmianę zarówno podczas sesji indywidualnych jak i grupowych. Na przekór matematyce uważa, że w stanie synergii 1+1=11.

Doświadczenie

  • ponad 300 dni szkoleniowo-warsztatowych,
  • ponad 2.100 godzin sesji indywidualnych z klientami,
  • ponad 1.100 godzin sesji coachingowych i liderskich.

Iza Antosiewicz dla Ciebie i Twojej rodziny

Żona z ponad 25-letnim stażem, matka trójki dorosłych dzieci, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach i metody „zielonego ołówka”, przewodniczka rodziców po drodze do szczęśliwej dorosłości ich dzieci. Swoje doświadczenia opisuje w książce “Nakarm, naucz i puść wolno”. Energetyzujący mówca, więc spotkamy ją na scenie, w radiu i w sieci, nie tylko podczas indywidualnych sesji coachingowych czy mentoringowych.

Dla Twojego nastolatka

Uwielbia pracować z nastolatkami odkrywając ich świat, pragnienia i marzenia oraz predyspozycje. Rodzice są jej wdzięczni za pomoc w zrozumieniu ich dzieci.

Dla Twojego partnera i Waszego związku

Skupiając się na tym, co mocne w każdym z partnerów, prowadzi i uczy jak wspólnie budować głęboką relację i dom oparty na wzajemnym zrozumieniu i wsłuchaniu się w potrzeby drugiej osoby.

IzaAntosiewicz

Iza Antosiewicz

Mind Opener/Owner Przytulam.pl